Season Best -muodostelmaluistelu

MUODOSTELMALUISTELU

päivitetty 20.3.2022

SM seniorit

1. 1. Marigold IceUnity 230.54* Neuchâtel Trophy, SUI 11.-12.2.2022
2. 2. Helsinki Rockettes 229.04 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
3. 3. Team Unique 225.06* Neuchâtel Trophy, SUI 11.-12.2.2022
4. 4. Dream Edges 216.89 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
5. 5. Lumineers 196.88 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
*tulos ei mukana arvokilpailuvalinnoissa

SM juniorit

1. Team Fintastic 205.61* JMM 2022, AUT 18.-19.3.2022
2. Musketeers 201.82* Neuchâtel Trophy, SUI 11.-12.2.2022
3. Team Mystique 189.41 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
4. Valley Bay Synchro 180.72* CS Hevelius Cup, POL 5.-8.1.2022
5. Dream Edges Junior 175.83* French Cup, FRA 5.-6.2.2022
6. Ice Steps 159.54 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
7. Reflections 146.70 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
8. FireBlades 144.16 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
9. Sun City Swing 142.44 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
10. Ice Infinity 132.88 2. SM valintakilpailu, Espoo 11.-12.12.2021
11. Stella Polaris 131.33 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
12. Team Estreija 115.03 2. SM valintakilpailu, Espoo 11.-12.12.2021
13. Festa Aboensia 106.08 2. SM valintakilpailu, Espoo 11.-12.12.2021
14. Celestials 86.58 1. SM valintakilpailu, HKI 6.-7.11.2021
*tulos ei mukana arvokilpailuvalinnoissa

SM noviisit

1. Finettes 96.27 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
2. Valley Bay Synchronics 86.98 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
3. Team Dynamique 86.97 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
4. Starlights 84.53 1. SM valintakilpailu, HKI 6.-7.11.2021
5. Diamond Edges 82.33 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
6. CrystalBlades 74.44 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
7. Blue Arrows 73.77 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
8. Filiae Aboenses 70.66 Marie Lundmark Trophy, Turku 22.-23.1.2022
9. Ice Energy 66.43 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
10. Sun City Synchro 65.95 1. SM valintakilpailu, HKI 6.-7.11.2021
11. Ice Fantasy 65.41 1. SM valintakilpailu, HKI 6.-7.11.2021
12. Aurora Borealis 60.11 SM 2022, Tampere 5.-6.3.2022
13. Blue Diamonds 58.91 2. SM valintakilpailu, Espoo 11.-12.12.2021
14. Dream Steps 54.87 1. SM valintakilpailu, HKI 6.-7.11.2021
15. Novettes 52.22 2. SM valintakilpailu, Espoo 11.-12.12.2021
16. Les Visions 46.75 2. SM valintakilpailu, Espoo 11.-12.12.2021
17. Team Soleil 44.01 1. SM valintakilpailu, HKI 6.-7.11.2021
18. Team Motion 43.88 2. SM valintakilpailu, Espoo 11.-12.12.2021
19. Silver Stars 41.39 1. SM valintakilpailu, HKI 6.-7.11.2021

Muodostelmaluistelun ISU:n tilastot löytyvät täältä.