Tapahtumakalenteri

Nebelhorn Trophy 2021, Oberstdorf, Germany 21.9.-25.9.2021 | Kilpailu | | Yksinluistelu, Jäätanssi, Pariluistelu
Ajankohta 21.9.2021 - 25.9.2021
Paikka Oberstdorf, Germany
Linkit Tapahtumasivu | Livestream | Tulokset
Lisätiedot

Olympic Qualifying Competition

Senior Ice Dance: Juulia Turkkila-Matthias Versluis
Senior Men: Valtter Virtanen
Senior Women: Oona Ounasvuori (naisilla jo olympiapaikka)
ISUn nimeämä tekninen spesialisti Merja Huttunen

ISU JGP Ljubljana, SLO, Ljubljana, Slovenia 22.9.-25.9.2021 | Kilpailu | |
Ajankohta 22.9.2021 - 25.9.2021
Paikka Ljubljana, Slovenia
Linkit Tapahtumasivu | Livestream | Tulokset
Lisätiedot

junior women: Olivia Lisko

junior ice dance: Daniela Ivanitskiy – David Goldshteyn

tuomari (yl+pl): Anu Sormunen
ISUn nimeämä Referee (junior women): Tarja Ristanen

Kauden aloituskilpailu ISU, Hämeenlinna 24.9.-26.9.2021 | Kilpailu | Kutsukilpailu | Yksinluistelu
Ajankohta 24.9.2021 - 26.9.2021
Järjestäjä Hämeenlinnan Taitoluistelijat
Paikka Hämeenlinna, Metritiskiareena
Poltinahontie 11, 13130 Hämeenlinna, Suomi
Linkit Tapahtumasivu | Tulokset
Lisätiedot

Kutsut lähetetty, ilmoittautuminen on päättynyt 31.8.2021 

Kotkan Kutsukilpailut ISU + Tähti, Kotka 25.9.-26.9.2021 | Kilpailu | Kutsukilpailu | Yksinluistelu
Ajankohta 25.9.2021 - 26.9.2021
Järjestäjä Kotkan Taitoluistelu
Paikka KSOY Areena
Tapiontie 4, 48600 Kotka, Finland
Jackson Haines Memorial Cup 2021, Kokkola 1.10.-3.10.2021 | Kilpailu | Kutsukilpailu | Yksinluistelu
Ajankohta 1.10.2021 - 3.10.2021
Järjestäjä Kokkolan Taitoluistelijat
Paikka Kokkola, Kokkolan jäähalli
Kaarlelankatu 57, 67100 Kokkola, Suomi
Tarmon syysluistelut, Varkaus 2.10.2021 | Kilpailu | Kutsukilpailu | Yksinluistelu
Ajankohta 2.10.2021 - 2.10.2021
Järjestäjä Varkauden Tarmo
Paikka Hurry Areena
Rehnströminkatu 10, 78250 Varkaus, Finland
Linkit Tapahtumasivu | Facebook
Lisätiedot

Kahvio ja arpajaiset.

ISU-sarjojen kutsukilpailu, Tuusula 2.10.-3.10.2021 | Kilpailu | Kutsukilpailu | Yksinluistelu
Ajankohta 2.10.2021 - 3.10.2021
Järjestäjä Tuusulan Luistelijat
Paikka Tuusula, Hyrylän jäähalli
Kilpailukuja 7, 04300 Tuusula, Suomi
Aktia Trophy 2021, Vantaa 2.10.-3.10.2021 | Kilpailu | Kutsukilpailu | Yksinluistelu
Ajankohta 2.10.2021 - 3.10.2021
Järjestäjä Etelä-Vantaan Taitoluistelijat
Paikka Vantaa, Myyrmäen jäähalli 1
Raappavuorentie 10, 01600 Vantaa, Suomi
YL SM-seniorit, -juniorit ja JT SM-sarjat, Helsinki 2.10.-3.10.2021 | Kilpailu | STLL-alainen kilpailu | Yksinluistelu, Jäätanssi
Ajankohta 2.10.2021 - 3.10.2021
Järjestäjä Helsingin Taitoluisteluklubi
Paikka Pirkkolan jäähalli 1
Plotinrinne 8, 00630 Helsinki
Linkit Tapahtumasivu
Ilmoittautuminen 10.9.2021 - 20.9.2021(jälk. 22.9.2021)
ISU JGP Linz, AUT, Linz 6.10.-9.10.2021 | Kilpailu | | Yksinluistelu, Jäätanssi, Pariluistelu
Ajankohta 6.10.2021 - 9.10.2021
Paikka Linz
Linkit Tapahtumasivu | Livestream | Tulokset
Lisätiedot

Junior women: Janna Jyrkinen

Junior men: Matias Lindfors

Näytä lisää tapahtumia...